Poznaj opinie klientów Sales Robots

Dowiedz się co zyskali nasi klienci

 • "Fundacja ADRA Polska jako Organizacja Pożytku Publicznego od wielu lat niesie pomoc potrzebującym. Podejmowane przez Fundację akcje charytatywne oraz humanitarne wymagają ogromnego zaangażowania pracowników oraz wolontariuszy. Dzięki bezinteresownemu wsparciu Sales Robots część z tych obowiązków udało nam się zautomatyzować, co pozwoliło nam na jeszcze bardziej efektywne działania na rzecz pomocy drugiemu człowiekowi."
  Piotr Nowacki
  Prezes zarządu
  Fundacja ADRA Polska
 • "Niniejszym potwierdzamy nasze pełne usatysfakcjonowanie efektami współpracy z firmą AMG Poland sp. z o. o. poprzez wykorzystanie udostępnionego rozwiązania Sales Robots. Intensywnie je wykorzystujemy na firmowym profilu Folding Fins by EXOTECH witryny LinkedIn w zakresie pozyskiwania potencjalnych klientów i dotarcia do nich z treściami ukierunkowanymi na tą społeczność. Dzięki zaimplementowanym w Sales Robots zaawansowanym narzędziom, nasze działania na LinkedIn stały się zdecydowanie bardziej efektywne i skuteczne. Odnotowaliśmy znaczny wzrost osiąganych zasięgów przy minimalizacjo własnych dedykowanych zasobów. Niezwykłej użyteczności Sales Robots towarzyszy aktywne wsparcie zindywidualizowanych doradców AMG Poland przy moderowaniu aktywności w serwisie LinkedIn."
  Krzysztof Paul
  Członek Zarządu
  Exotech
 • "SalesRoboty okazały się doskonałym narzędziem do rozwoju naszej platformy łączącej pracowników preferujących elastyczne formy zatrudnienia z ich potencjalnymi pracodawcami. Dzięki automatyzacji procesów na LinkedIn mogliśmy dotrzeć do jeszcze większej liczby dobrze wyselekcjonowanych kandydatów oraz firm, które są gotowe ich zatrudnić. Dodatkowo możemy liczyć na dział wsparcia klienta / Support Team SalesRobots, który zawsze błyskawicznie i fachowo reaguje na nasze potrzeby. Firma SalesRobots AMG to solidny Partner do współpracy dla każdej firmy, która ceni sobie profesjonalizm i doświadczenie w branży. Gorąco polecam ją przedsiębiorcom z sektora B2B i nie tylko."
  Grzegorz Kasprzyk
  Marketing Manager
  Tikrow sp. z o. o.
 • "Współpraca z Sales Robots była przyjemnością. Dzięki niej udało nam się dotrzeć do dużej grupy osób w krótkim czasie. Łatwość w obsłudze oraz pomoc przy konfiguracji sprawiły, że możemy polecić zarówno samo narzędzie jak i firmę każdemu, kto chciałby rozszerzyć zakres swoich działań o dodatkowy kanał jakim jest LinkedIn."
  Patryk Chmielewski
  Head of Development
  Rascal sp. z o. o.
 • "Z naszego doświadczenia wynika, iż LinkedIn to doskonałe źródło pozyskiwania nowych klientów B2B. Dzięki narzędziom Sales Robots, mieliśmy możliwość szybkiego zbudowania wartościowej bazy kontaktów oraz wysyłki spersonalizowanych wiadomości do każdej zainteresowanej osoby. Pozwoliło nam to zaoszczędzić czas i skupić się na rozwoju firmy i budowaniu relacji z naszymi Klientami. Nad całą kampanią czuwał doświadczony zespół oraz dział Supportu, zapewniający kompleksową opiekę oraz pomoc w przypadku wystąpienia problemów. Nasza współpraca przebiegła bez żadnych komplikacji, przez co zdecydowaliśmy się na jej wydłużenie. Narzędzia Sales Robots polecamy wszystkim firmom, które szukają nowych i stosunkowo szybkich możliwości rozwoju dla swojego biznesu."
  Łukasz Pakuła
  Właściciel i dyrektor zarządzający
  Choices
 • "Pomoc AMG Poland okazała się bardzo wartościowa, a usługa została zrealizowana zgodnie z obietnicami i na najwyższym poziomie. AMG Poland zapewniło nam staranność oraz doskonałe wsparcie marketingowe."
  Łukasz Korecki
  Współwłaściciel
  Polska Grupa Technologiczna
 • "Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy z firmą Sales Robots. Wysoki poziom obsługi, intuicyjne narzędzia oraz szybki czas reakcji zespołu Supportu to tylko kilka z zalet Sales Robots. Z przyjemnością polecam ich jako sprawdzonego i profesjonalnego partnera w zakresie realizacji kampanii promocyjnej na Portalu LinkedIn."
  Adam Grzelak
  Account Manager
  Tide Software
 • "LinkedIn z pomocą AMG Poland stał się dla nas jednym z głównych kanałów pozyskiwania wysokiej jakości leadów. Gorąco polecam współpracę z AMG Poland, bo są skuteczni i pracują bez zastrzeżeń."
  Paweł Żelazny
  Dyrektor ds. sprzedaży
  Peoplefone Polska
 • "Sales Roboty w połączeniu z LinkedIn okazały się doskonałym narzędziem do zdobywania i budowania nowych relacji. Sama usługa została wdrożona bardzo sprawnie, w kilka dni, a efekty pojawiły się od razu. Każdego dnia przybywają setki nowych, wartościowych kontaktów, a w tym od kilku do kilkunastu zainteresowanych naszą ofertą"
  Łukasz Purczyński
  Konsultant ds. rozwiązań IT
  PLC Doradztwo Informatyczne

Sales Robots opinie

Ponad 400 firm w Polsce i na świecie skorzystało ze wsparcia naszej agencji i podzielili się swoimi doświadczeniami na stronie Sales Robots opinie.

Na Sales Robots opinie zebraliśmy referencje od zadowolonych klientów.

Prezentacja usługi
LinkedIn Automation System do generowania leadów B2B i Premium B2C
Obejrzyj nagranie