Marcin Wolański

LinkedIn Ads - kampanie reklamowe na LinkedIn w pigułce

Data publikacji
24.03.2022
|
4 min czytania
Spis treści

  Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę w procesie sprzedaży odgrywa skuteczna reklama. Jednym z najlepszych miejsc w internecie do promocji produktów i usług stanowi platforma LinkedIn.

  Reklama dźwignią handlu

  Jeśli chcemy, aby nasza firma na poważnie zastniała w sieci, cykliczne kampanie reklamowe są niezbędne. Ogromna konkurencja panująca w przestrzeni internetowej powoduje jednak, że aby dotrzeć do potencjalnego klienta, trzeba wcześniej precyzyjnie określić cel kampanii, odpowiednio dostosować sposób komunikacji oraz wybrać optymalne kanały dystrybucji. W przypadku promocji produktów oraz usług B2B doskonale sprawdzają się skoordynowane działania w social mediach, wśród których na pierwszy plan wysuwa się LinkedIn.

  LinkedIn Ads, czyli kampanie reklamowe na LinkedIn

  dlaczego_sales_navigator_linkedin_narzedzie_wspierania_d2d.jpg

  Reklamy LinkedIn Ads cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością. Niemal codziennie możemy natrafić na bardziej lub mniej trafione kampanie reklamowe na tej rosnącej platformie społecznościowej. Dobrze skonfigurowana płatna kampania LinkedIn Ads pozwala szybko i skutecznie dotrzeć do osób decyzyjnych z interesującej nas branży. Obecnie przedstawiciele kadry C-level, właściciele i dyrektorzy przedsiębiorstw stanowią już około 22% wszystkich polskich użytkowników portalu LinkedIn!

  Płatne kampanie reklamowe na LinkedIn nie mają ściśle określonej ceny – koszt usługi zależy od kilku czynników, między innymi indywidualnych preferencji klienta dotyczących optymalizacji, konwersji czy długości trwania kampanii. Całkowity budżet przeznaczony na ten cel może zatem wynieść od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy w rodzimej walucie.

  Kampanie reklamowe na LinkedIn z Sales Robots

  Reklama na LinkedIn może dać pełną skuteczność tylko wtedy, gdy jest prowadzona profesjonalnie i zgodnie z nakreślonym planem. Wśród firm, które świadczą takie usługi na wysokim poziomie, znajduje się Sales Robots AMG. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych narzędzi technologicznych oraz wsparciu nowoczesnych Sales Robotów przekaz reklamowy trafia do tysięcy starannie wyselekcjonowanych osób. Nad sprawnym i płynnym przebiegiem całej kampanii czuwa natomiast wykwalifikowany Support Team Sales Robots.

  Płatne kampanie reklamowe LinkedIn Ads to tylko jedna z wielu metod na generowanie leadów sprzedażowych, jakie firma Sales Robots oferuje swoim Klientom chcącym rozwijać biznes przy pomocy tej platformy. Inteligentne Sales Roboty wspierają również działania w zakresie obsługi klienta oraz pomagają budować personal branding. W sektorze B2B każdy z tych obszarów ma niebagatelne znaczenie, dlatego warto jednocześnie zadbać o nie wszystkie.

  Kategorie wpisów

  Kategorie wpisów

  Prezentacja usługi
  LinkedIn Automation System do generowania leadów B2B i Premium B2C
  Obejrzyj nagranie