LinkedIn Chat Pro

Regularni użytkownicy LinkedIn dostrzegają trudy pracy w tym portalu spowodowane niewygodnym komunikatorem. Mamy coś specjalnie dla nich.

Usprawnienie i przyspieszenie obsługi korespondencji w LinkedIn

Jednym z narzędzi Sales Robots, zintegrowanych z LinkedIn, jest „LinkedIn Chat Pro”, który z jednego miejsca pozwala zorganizować i usprawnić korespondencję prowadzoną w komunikatorze portalu nawet dla wielu handlowców równocześnie.

Wystarczy, że użytkownik Sales Robots uruchomi synchronizację, a w kilka chwil cała korespondencja prowadzona w LinkedIn pojawi się w wygodnym i funkcjonalnym panelu.

Rozmowy nawiązane w portalu będą od teraz prowadzone sprawniej, odpowiedzi wysyłanej znacznie szybciej, a czas potrzebny na obsługę korespondencji skrócony nawet 30-krotnie. smartchat_narzedziem_linkedin_kontakt_z_potencjalnym_klientem.jpg

Najważniejsze funkcjonalności LinkedIn Chat Pro by Sales Robots, to:

  • synchronizacja z komunikatorem LinkedIn w czasie rzeczywistym
  • automatyczne filtrowanie najbardziej wartościowych wątków
  • customowe foldery porządkujące korespondencję
  • obsługa wielu kont z jednego miejsca
  • automatyczny eksport wzbogaconych danych potencjalnego klienta za jednym kliknięciem
  • integracja z popularnymi CRMami

Automatyczny eksport kontaktów z LinkedIn

Zebranie kompletu danych kontaktu z LinkedIn i wyeksportowanie ich do tabeli excel lub zewnętrznego CRMa, to czasochłonne i narażone na błędy zadanie. Dla użytkowników portalu chcących usprawnić ten proces mamy funkcjonalność, która wykona to zadanie w mniej niż 1 sekundę.

Po naciśnięciu przycisku „eksportuj leada”, dostępnego przy każdym wątku korespondencji w portalu, narzędzie Sales Robots natychmiast pobierze komplet danych z profilu rozmówcy, jego dane kontaktowe, dane firmy w której pracuje oraz wzbogaci je dodatkowymi informacjami niedostępnymi w LinkedIn i prześle do specjalnej tabeli "leady". Równocześnie dane te mogą zostać wysłane do dowolnego systemu obsługującego API.

W tabeli leadów użytkownik może zobaczyć wszystkie „wyeksportowane” kontakty i ich szczegółowe dane oraz dodatkowe statystyki pomagającego w mierzeniu konwersji działań.

Już 12.10 o 13:00!
Szkolenie: Jak zacząć sprzedawać dzięki LinkedIn? Druga edycja