Opieka nad kampanią w LinkedIn

to zasięg i komunikacja wśród osób decyzyjnych budowane znacznie trafniej i wielokrotnie szybciej, a do tego automatycznie. Wspólnie z naszymi klientami przygotowujemy strategię w oparciu o niemal 4 lata doświadczeń. Bez przerwy rozwijamy autorskie oprogramowanie, dzięki któremu działania realizowane przez klientów osiągają nowy wymiar efektywności. Wspieramy firmy naszą wiedzą i doświadczeniem podczas wdrożenia, a także na kolejnych etapach kampanii.

LinkedIn to darmowa i największa baza kontaktów B2B na świecie.

Od zawsze korzystają z niej rekruterzy, a od kilku lat również marketingowcy i handlowcy. LinkedIn to też łatwe budowanie własnej sieci kontaktów i komunikacja z nimi za pomocą postów, reklam, wiadomości i zaproszeń na wydarzenia.

 • Pierwszy krok w LinkedIn

  Zdefiniujemy Twoją grupę docelową dzięki zaawansowanej wyszukiwarce osób decyzyjnych (rekomendowany przez nas Sales Navigator). Wystarczy Ci kilka minut, aby dowiedzieć się do ilu potencjalnych klientów możesz dotrzeć dzięki kampanii LinkedIn by Sales Robots.

 • Przejrzymy Twój profil w portalu

  Wspólnie zastanowimy się jak Cię w nim przedstawić, aby Twoi potencjalni klienci byli otwarci na przyjęcie zaproszenia i odczytanie wiadomości. Zwrócimy uwagę na nagłówek, który jest pierwszą, a często jedyną, informacją o Tobie, którą zobaczą adresaci Twoich działań.

 • Zbudujemy zasięg rozszerzając sieć kontaktów

  Nawiązywanie kontaktów w LinkedIn jest bardzo proste, ale czasochłonne. Mamy sprawdzone sposoby, aby Twoja sieć rosła znacznie szybciej bez zaangażowania Twojego czasu: nawet aż o 500 do 600 osób decyzyjnych tygodniowo.

 • Utrzymamy regularny kontakt poprzez wiadomości prywatne

  Cierpliwi handlowcy wygrywają. Wysoką konwersję osiągamy pomiędzy 4 a 6 kontaktem z potencjalnym klientem. Wykorzystaj kampanie Sales Robots, aby przesyłać automatycznie i systematycznie wiadomości do wielu tysięcy kontaktów miesięcznie.

 • Wypromujemy wydarzenia łatwo i wydajnie

  W ramach kampanii Sales Robots promocja wydarzeń nie wymaga mozolnych działań ręcznych, a integracja z popularnym systemem webinarowym ClickMeeting sprawia, iż zainteresowani udziałem automatycznie otrzymają link do wydarzenia i odpowiednie przypomnienie.

 • Wsparcie w wariancie Economy lub Optimum

  Wspieramy firmy naszą wiedzą i doświadczeniem podczas wdrożenia (pakiet wsparcia Economy), a także na kolejnych etapach kampanii (pakiet wsparcia Optimum).

 • Prowadzenie strony firmowej

  Zaplanujemy eksperckie treści oraz grafiki i zajmiemy się publikacją postów oraz promocją Twojej strony firmowej.

 • Budowanie marki osobistej

  Wypromujemy Twój profil LinkedIn do pozycji znanego eksperta dzięki wartościowym postom, publikacjom oraz celnym budowaniu sieci kontaktów.

Intuicyjny CRM

...do zarządzania kampaniami w jednym miejscu

Wszystkie operacje zaplanujesz i zorganizujesz dzięki intuicyjnemu systemowi CRM, a także będziesz zarządzać kontaktami LinkedIn całego Twojego zespołu w jednym, wygodnym miejscu. Możesz filtrować, sortować, tworzyć notatki oraz planować zadania.

Chcesz zamówić kampanię LinkedIn by Sales Robots?

Spotkaj się z naszym doradcą on-line