Inteligentne kampanie komunikacyjne w LinkedIn

Kilka prostych w obsłudze narzędzi oraz dawka przystępnej wiedzy wystarczą, aby użytkownik LinkedIn zyskał inteligentny i zautomatyzowany mechanizm zapewniający strumień nowych potencjalnych klientów.

Zaprzyjaźnij się z inteligentną automatyzacją - narzędzia przyszłości dostępne już dziś.

Konto osobiste w LinkedIn to ogromny potencjał pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych (leadów) dla handlowców, a także marketingowców, rekruterów, influencerów i wszystkich, dla których komunikacja jest bardzo ważna.

Regularni użytkownicy LinkedIn przyznają, że portal nie ma sobie równych w obszarze pozyskiwania kontaktów B2B oraz w promocji niektórych usług i produktów B2C, jak np.: ubezpieczeń, nowych samochodów, HoReCa i rozwiązań Premium.

sposoby_komunikacji_z_klientem_przy_pomocy_narzedzi_salesrobots_772972cc30.jpg

Handlowcy wspierani przez narzędzia Sales Robots wskazują, że najlepsze efekty przynoszą:

  • poszerzanie swojej osobistej sieci kontaktów o trafnie dobrane osoby decyzyjne
  • utrzymanie stałej komunikacji z całą siecią kontaktów poprzez komunikator LinkedIn
  • promocja "wydarzeń” w portaluZ automatyzacją nie tylko oszczędzamy czas, ale też nawet 7-krotnie zwiększamy zasięgi i skuteczność

Niedoskonałe systemy marketing automation odeszły już do lamusa. Dziś wdrożenie inteligentnych narzędzi, automatyzujących budowanie zasięgu i relacji, może być bajecznie proste, a jakość komunikacji wielokrotnie lepsza niż przy działaniach ręcznych.

Po najnowocześniejsze rozwiązania sięga tylko kilka procent firm na rynku, chcących wyprzedzić konkurencję szybkim rozwojem.

W Sales Robots skupiliśmy się na zbudowaniu prostego w obsłudze, wysoko zautomatyzowanego mechanizmu, a także wypracowaniu i dostarczeniu użytkownikom wiedzy o najlepszych praktykach. Użytkownik Sales Robots, nawet niedoświadczony w nowoczesnych technologiach, łatwo i sprawnie wdroży i uruchomi narzędzia oraz niemal natychmiast zauważy wyraźne efekty.